Lider Rozbity !

Unia Sulmierzyce 1:4 LKS Wierzchlas

W sobotnie popołudniu o godzinie 15.00 podjeliśmy trudnego rywala , lecz przyjechalismy z bojowym nastawieniem i celem tylko jednym : trzy punkty z liderem.

Początek spotkania dość wyrównany, kilka akcji ze strony gości jak i gospodarzy.W 20 minucie podanie od Michała Kapicy dostaje Filip Kędzia ,który zamienia strzał na bramke 0:1. Gospodarze po utracie gola zaczeli atakowac i stwarzac coraz lepsze akcje co udalo im sie w 40minucie meczu. Strzał zawodnika gospodarzy odbija nasz bramkarz lecz pod nogi zawodnika ktory podaje pilke do innego i ten o to zamiesza piłke w siatce i doprowadza do remisu 1:1. Taki wynik pozostał już do przerwy.

Po przerwie wyszliśmy na murawe zmotywowani, aby wygrać ten jakże ciężki mecz. Początek spotkania troche przewagi drużyny gospodarzy, którzy szybko chcieli zdobyć drugą bramkę i  tym samym wyjśc na prowadzenie w tym meczu. Jednak akcja gości, Łukasz Płuciennik dośrodkowuje piłke ktorą Filip Kędzia zamienia na bramkę 1:2. Gospodarze poddenerwowani chcieli odrabiać jak najszybciej straty i stwarzali groźne akcje lecz niewykorzystane co musiało się zemścić. W 70min Łukasz Płuciennik wrzuca piłke i Michał Kapica strzela głową i pakuje piłke wprost do siatki Gospodarzy 1:3. Do końca meczu 20min lecz w 80minucie Damian Fuks dośrodkowuje piłke ,a  Michał Kapica ponownie strzela do brami i ustala wynik meczu 1:4 przed końcem meczu. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Niespodziewany wygrana drużyny z Wierzchlasa lecz jak najbardziej zasłużona. Trzy punkty jadą do WIERZCHLASA !

Już za tydzien 29 marca 2015r. o godzinie 14.00 LKS Wierzchlas podejmie u siebie Start Łubnice. Serdecznie Zapraszamy Na Mecz na Stadion w Wierzchlesie

Bramki : Michał Kapica x2, Filip Kędzia x2

Asysty : Michał Kapica , Damian Fuks, Łukasz Płuciennik x2